НАЦИОНАЛЕН ТУРНИР ПО КЛАСИЧЕСКА БОРБА - ДЕЦА
25-26.03.2005 г. - ГР. ПЕРНИК
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ
кат. 30 кг кат. 32 кг
1 Николай Вичев Борба-Камчиец Дългопол 1 Васко Сашов "Васил Илиев" Кюстендил
2 Асен Камбуров "Атлетик-98" Куклес 2 Васил Владимиров "Рилски спортист 2000" Самоков
3 Емил Николов "Славия-Литекс" София 3 Йосиф Фьодоров "Славия-Литекс" София
5 Владимир Руменов "Миньор-Перник" Перник 3 Евгени Георгиев "Миньор-Перник" Перник
5 Ален Любомиров "Васил Илиев" Кюстендил 5 Радко Митев "Олимпиец-Ат.Комшев" Карнобат
5 Радослав Бориславов "Васил Илиев" Кюстендил 5 Николай Димов "Ястреб" Бобов дол
7 Божко Божков "Олимпиец-Ат.Комшев" Карнобат 7 Хамлет Кремен "Пещострой" Ст.Загора
8 Ивайло Дочков СКБ Ловеч Ловеч 8 Били Евтимов "Дупница" Дупница
9 Иван Йорданов "Ястреб" Бобов дол 9 Иван Попов "Рилски спортист 2000" Самоков
10 Кольо Колев "Пещострой" Ст.Загора 10 Евгени Евгениев "Балкан" Мъглиж
11 Светослав Атанасов "Рилски спортист-2000" Самоков 11 Искрен Соколов "Слава" Монтана
12 Васил Асенов "Дупница" Дупница 12 Денис Кирилов "Класик" Белене
13 Андреан Илиев "Слава" Монтана
14 Димитър Димитров "Локомотив" Пловдив кат. 38 кг
15 Красимир Георгиев "Пещострой" Ст.Загора 1 Галин Димитров "Рилски спортист 2000" Самоков
16 Светлин Вълчев СКБ Ловеч Ловеч 2 Шериф Мехмедов "Атлетик-98" Куклен
17 Филип Димитров "Ястреб" Бобов дол 3 Христо Сашов "Ястреб" Бобов дол
18 Наско Георгиев "Васил Илиев" Кюстендил 3 Тони Тодоров "Слава" Монтана
19 Галин Василев "Класик" Белене 5 Антон Димитров "Локомотив-93" Варна
20 Едуард Кирилов "Слава" Монтана 5 Марио Чачов "Ястреб" Бобов дол
21 Мартин Стоянов "Ястреб" Бобов дол 7 Христослав Колев "Пещострой" Ст.Загора
8 Йордан Живков "Балкан" Мъглиж
кат. 35 кг. 9 Стойчо Младенов "Олимпиец-Ат.Комшев" Карнобат
1 Галин Емилов "Рилски спортист" Самоков 10 Мирослав Петров "Локомотив-93" Варна
2 Марио Стефанов "Васил Илиев" Кюстендил 11 Марио Иванов "Миньор-Перник" Перник
3 Милко Гилев "Пещострой" Ст.Загора 12 Борис Рачев "Пещострой" Ст.Загора
3 Дамян Митев "Локомотив" Пловдив 13 Фаик Норов "Пещострой" Ст.Загора
5 Байрам Федаел "Атлетик-98" Куклен 14 Стефан Кумчев "Атлетик-98" Куклен
5 Иван Луков "Рилски спортист-2000" Самоков 15 Свилен Иванов СКБ Ловеч Ловеч
7 Бисер Борисов "Ботев-93" Враца 16 Христо Петров "Миньор-Перник" Перник
8 Кирил Гошев "Атлетик-98" Куклен 17 Даниел Емилов "Васил Илиев" Кюстендил
9 Роберто Романов "Миньор-Перник" Перник 18 Кристиан Иванов "Батан" Батановци
10 Мартин МИхайлов "Миньор-Перник" Перник
11 Росен Петков "Ботев-93" Враца кат. 47 кг
12 Станислав Кълов "Слава" Монтана 1 Станислав Кънчев "Пещострой" Ст.Загора
13 Георги Иванов "Локомотив" Пловдив 2 Николай Събев "Локомотив-93" Варна
14 Виктор Христов "Олимпиец-Ат.Комшев" Карнобат 3 Марсел Цветанов "Славия-Литекс" София
15 Исакприна Христов "Пещострой" Ст.Загора 3 Александър Радков "Камчиец" Дългопол
16 Кирил Павлов "Миньор-Перник" Перник 5 Руслан Граховски "Ястреб" Бобов дол
17 Александър Александров "Ботев-93" Враца 5 Филип Сашков "Ангел Войвода" Хасково
18 Евгени Димов "Васил Илиев" Кюстендил 7 Атанас Атанасов "Камчиец" Дългопол
19 Костадин Митов "Ястреб" Бобов дол 8 Кенан Давидов "Класик" Белене
20 Силвестър Йорданов "Батан" Батановци 9 Йордан Руменов "Пещострой" Ст.Загора
21 Манол Кирилов "Миньор-Перник" Перник 10 Антон Милочки "Славия-Литекс" София
22 Вальо Бисеров "Олимпиец-Ат.Комшев" Карнобат 11 Мартин Методиев "Миньор-Перник" Перник
23 Мирослав Мирославов "Миньор-Перник" Перник 12 Исмет Ахмедов "Атлетик-98" Куклен
24 Божидар Илиев "Балкан" Мъглиж 13 Айджан Билянов "Класик" Белене
14 Живко Тенев "Олимпиец-Ат.Комшев" Карнобат
кат. 42 кг. 15 Гари Стефанов "Батан" Батановци
1 Даниел Дюлгеров "Рилски спортист 2000" Самоков 16 Добрин Николов "Олимпиец-Ат.Комшев" Карнобат
2 Владимир Данаилов "Славия-Литекс" София 17 Костадин Атанасов "Рилски спортист" Самоков
3 Петко Иванов "Ботев-93" Враца 18 Калин Кирилов "Класик" Белене
3 Петър Стоянов "Локомотив-93" Варна
5 Цветелин Пенков "Рилски спортист 2000" Самоков кат. 59 кг.
5 Айрън Рамаденовски "Васил Илиев" Кюстендил 1 Митко Севов "Ангел Войвода" Хасково
7 Станислав Янакиев "Рилски спортист" Самоков 2 Антон Иванов "Миньор-Перник" Перник
8 Герасим Коларов "Славия-Литекс" София 3 Бенислав Любомиров "Ястреб" Бобов дол
9 Кристиан Емилов "Миньор-Перник" Перник 3 Иван Филипов "Локомотив" Пловдив
10 Неделин Петров "Пещострой" Ст.Загора 5 Борислав Тодоров "Рилски спортист 2000" Самоков
11 Тодор Йовчев "Васил Илиев" Кюстендил 5 Стоян Динев "Пещострой" Ст.Загора
12 Ивайло Петев СКБ Ловеч Ловеч 7 Георги Любенов "Слава" Монтана
13 Мирослав Василев "Класик" Белене 8 Томислав Иванов "Класик" Белене
14 Илиян Стойчев "Локомотив" Пловдив 9 Габриел Христов "Миньор-Перник" Перник
15 Евтим Дерменджиев "Славия-Литекс" София 10 Стефан Николов "Ястреб" Бобов дол
16 Иван Ивайлов "Ботев-93" Враца
17 Емил Христов "Рилски спортист 2000" Самоков кат. 66 кг.
18 Спас Георгиев "Рилски спортист" Самоков 1 Ангел Стойков "Славия-Литекс" София
19 Николай Георгиев "Дупница" Дупница 2 Пламен Йовчев "Локомотив" Пловдив
20 Генади Генов "Славия-Литекс" София 3 Михаил Николов "Ангел Войвода" Хасково
21 Мирослав Тодоров СКБ Ловеч Ловеч 3 Вили Карталски "Славия-Литекс" София
22 Васил Метин "Рилски спортист" Самоков 5 Мартин Василев "Рилски спортист" Самоков
23 Арсен Маджарян "Пещострой" Ст.Загора 5 Светослав Томов СКБ Ловеч Ловеч
24 Аднан Азис "Атлетик-98" Куклен 7 Станислав Данаилов "Миньор-Перник" Перник
25 Чавдар Желев "Балкан" Мъглиж
26 Божидар Ганчев "Ботев-93" Враца кат. 73 кг.
27 Адриан Плачков "Ястреб" Бобов дол 1 Свилен Веселинов "Локомотив-93" Варна
28 Росен Колев "Олимпиец-Ат.Комшев" Карнобат 2 Иван Димитров "Локомотив-93" Варна
29 Ивайло Ценов "Класик" Белене 3 Димитър Карталски "Славия-Литекс" София
4 Динко Миленов "Пещострой" Ст.Загора
кат. 53 кг. 5 Митко Кирилов "Ботев-93" Враца
1 Коста Костов "Локомотив-93" Варна
2 Жоро Желязков "Олимпиец-Ат.Комшев" Карнобат кат. +73 кг.
3 Антон Красимиров "Миньор-Перник" Перник 1 Мирослав Методиев "Васил Илиев" Кюстендил
3 Краси Руменов "Миньор-Перник" Перник 2 Илиан Евгениев "Миньор-Перник" Перник
5 Атанас Искренов "Ястреб" Бобов дол 3 Павел Маринов СКБ Ловеч Ловеч
5 Димитър Спаийски "Рилски спортист 2000" Самоков 3 Живко Атанасов "Локомотив-93" Варна
7 Тунай Бекир "Ангел Войвода" Хасково 5 Петър Начев "Дупница" Дупница
8 Светлин Ерменков "Слава" Монтана 5 Веселин Василев "Миньор-Перник" Перник
9 Радостин Върбев "Рилски спортист 2000" Самоков 7 Недко Недев "Пещострой" Ст.Загора
10 Георги Аврамов "Рилски спортист" Самоков 8 Габриел Димитров "Миньор-Перник" Перник
11 Меджнук Байрам "Ангел Войвода" Хасково 9 Димитър Манчоров "Локомотив" Пловдив
12 Атанас Стоянов "Рилски спортист" Самоков 10 Христиан Христов "Дупница" Дупница
13 Даниел Иванов "Пещострой" Ст.Загора
14 Марио Димитров "Ботев-93" Враца
15 Димитър Цветков "Локомотив" Пловдив
16 Христ Ковачки "Рилски спортист 2000" Самоков
17 Искрен Маринов СКБ Ловеч Ловеч
18 Иван Живков "Балкан" Мъглиж
19 Иван Йорданов "Ботев-93" Враца
20 Даниел Илков "Миньор-Перник" Перник
21 Антон Вардаров "Рилски спортист 2000" Самоков
22 Димитър Таков "Славия-Литекс" София
23 Преслав Георгиев "Класик" Белене
24 Ивайло Богомилов "Ястреб" Бобов дол
25 Даниел Банков "Слава" Монтана
Най-техничен състезател -  Станислав Кънчев - "Пещострой" - Стара Загора
Най-резултатен състезател - Даниел Дюлгеров - "Рилски спортист 2000" -Самоков